Herbalife Gaziemir 0552 871 68 93

Kilo vermenin yolu besin değeri yüksek kalorisi düşük gıda tüketmektir. Sağlıklı yaşam için bir adım atılması gerekirse bu adım sağlıklı beslenme olmalıdır. Bende bunda yıllar önce bunu fark ettim ve yaklaşık 10 yıldır da sağlıklı besleniyorum. Herbalife Gaziemir Şubesi olarak Herbalife sağlıklı beslenme felsefesini tüm İzmir’e yaymayı planlıyoruz. Eminim sizler ile bu yolu daha keyifli hale getireceğiz. Herbalife İzmir Gaziemir üyeleri herkese sağlıklı beslenme konusunda yardım etmeye hazır. Herbalife Gaziemir Satış noktası‘mıza gelip ürünleri almanız ve danışmalık hizmeti almanız sizin daha çok işinize yarayacaktır. Bizler kilo vermek isteyen herkesin sonuç alması için ücretsiz koçluk ve danışmalık hizmeti vermekteyiz

Herbalife Gaziemir 0552 871 68 93

Herbalife İzmir Gaziemir 0552 871 68 93

Herbalife İzmir Gaziemir sipariş vermek için iletişim numaramız : 0552 871 68 93

Sevgili İzmir Gaziemir’de ki danışanlarım. Ben Herbalife Aktif Yaşam Koçu Sizlere Herbalife hakkında biraz bilgi vermek ve kafanızdaki problemlere çözüm olmak istiyorum. Bize çok gelen soru cevap şeklinde ilerleyeceğim. Detaylı bilgi için herbalife iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Herbalife Nedir? 
Herbalife Nutrition firmasının tarihi 1980’li yıllara dayanmaktadır. Kurucumuz Mark Hughes annesi bir ses sanatçısıdır ve sahnelerde iyi görünmesi gerektiği için zayıflama ilacı, zayıflama ürünü kullanmaktadır. Bunun sonucunda hayatını kaybediyor. Mark’ta ondan sonra başka annelerin başka insanların başına bir zarar gelmesin diyerek ilaç olarak değil beslenme takviyesi olarak insanların nasıl alışkanlıklarını düzenleyebilirim diyerekten bitki bilimine yöneliyor ve Herbalife’ın ilk ana ürünü olan Formul 1 Shake üretiyor. Profesörler aracılığı ile. Daha sonrasında Düzenli bir beslenme programı ile anneannesine aşağı kilo kontrolü sağlatıyor kısa bir zaman içinde 30 kilo veren anneannesi diyet şeklinde değilde beslenmesini düzenleyip vitamin mineral alarak kilo verdiği için kensini çok enerjik hissediyor. Daha sonrasında tüm dünyaya bu ürünleri ulaştırmak istiyor ve network marketing sistemi kuruyor. Bu sayede insanlar hem herbalife ürünlerini kullanıyor hemde evlerine ekmek parası götürebiliyorlar. Bir rivayete göre bir berber dükkanında bir diğer rivayete göre de eski bir kamyonetin arkasında başlıyor bu koca hikaye. Herbalife ürünleri ile bir çok insanın hayatı değişiyor ve kilo veriyor. Memnun müşteriler artıyor ve insanlar daha çok kullanıyor bu ürünleri. Şimdi ise 90’ı aşkın ülkede Herbalife ürünleri tüketiliyor.
Ürün değil Sonuç Satıyoruz.Ücretsiz Danışmanlık eşliğinde programlı Bire Bir Danışmanlık Hizmeti vererek kontrol altına alarak destek oluyoruz. Bir Çok Yerde beslenme ofislerimiz mevcut ofislerimiz de sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız Herbalife bir beslenme şirketi olduğunu işimizin sadece beslenme olduğunu unutmayınız.Kilo Verme,Kilo Alma ,Kilo kontrol.

Ürünlerin Yan Etkisi Var mı?
Kesinlikle ürünlerimizin yan etkisi yoktur. Çünkü ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyesidir. Bu sebepten dolayı ürünlerin yanında bizim koçluğumuza ihtiyaç vardır. Koç önemli mi derseniz evet çünkü bizler sizin hangi başlangıç seti ile başlamanızı ayarlayıp. Bunun sonucunda sizlere makro mikro dediğimiz kalori hesaplaması ile bir beslenme programı hazırlayıp sizleri takip ediyoruz.

Herbalife Danışmanlığını Önemi Herbalife Ürünlerini nasıl tüketmeniz gerektiği çok önemli her bir ürünün kendine özel kullanım şekli mevcut bu yüzden ürünler güvenilir insanlar dan alınmalı.. Hangi Ürünlerle başlamanız gerektiği konusunda bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Bir kaç sorumuzun sonunda size ürün önerebiliriz.

Herbalife İlk ana ürünü shake : Ürünümüzün içerisinde 22 vitamin ve mineral bulunur. Öğün yerine geçer. İçeriğindeki yüksek protein sayesinde kas kaybınızı önler.
Herbalife Çayı : Vücudunuzda ki ödem ve toksinden arınmanızı sağlar ve yağ yakımını destekler.
Herbalife Aloevera : Aynı siz nasıl dıştan duş olarak temizlik sağlıyorsanız aloevera da içten temizliğinizi sağlar. Mide yanması, gastrit, ülser gibi sorunlarda baya yardımcı olur kilo veriminizi hızlandırır.

Herbalife İzmir Gaziemir 0552 871 68 93

Herbalife İzmir Gaziemir Şubeleri : 0552 871 68 93

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.