Herbalife Eminönü 0552 871 68 93

Herbalife Eminönü olarak siz değerli danışanlarımıza yardımcı oluyoruz. Kilo kontrol olarak ve cilt bakım olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Herbalife Eminönü 0552 871 68 93

Eminönü herbalife 0552 871 68 93

Herbalife çay nedir?

Kilo verme konusunda 2. olarak en etkili olan ürün Herbalife bitkisel konsantre çaydır. İnternet üzerinden bu ürün hakkında bilgi almak için arama yaptığınız zaman Google arama sonuçlarında bu çaydan “ herbalife yağ yakıcı çay ” olarak bahsedildiğini görebilirsiniz.

Kilo verme konusunda Herbalife Bitkisel Çay o kadar etkili ki, insanlar bu çay hakkında “bitki özlerinden elde edilen konsantre çay” olarak değil de yağ yakıcı, ödem atıcı, kilo verdirici çay olarak bahsediyorlar.

Herbalife çayının içeriğini oluşturan bitkisel karışımlar yağ yakmaya, ödemleri atmaya/sökmeye, metabolizmayı hızlandırmaya, karın bölgesinde oluşan gaz ve şişkinliklerden kurtulmaya yarayan bitki özlerinden elde edilir.

Sadece yarım çay kaşığı ile hazırlanan ister sıcak içecek isterseniz de soğuk olarak tüketebileceğiniz bu ürünün 50 ve 100 gram olmak üzere iki çeşidi mevcut. 50 gr. olan çeşidi dört farklı lezzete “ahududu, limon, şeftali ve klasik aromalı” sahiptir.

Herbalife çay içeriği nedir?

Herbalife çayı içerisindeki bitkiler arasında yeşil çay yaprağı özü, siyah çay yaprağı özü, toz bamya çiçeği, ebegümeci özü, kakule meyvesi özü yer almaktadır.

Herbalife çayı zayıflatır mı ?

Herbalife çayı, gün içinde sıkça kullanıp içebileceğiniz ve tüketiminizde size kalori yaktıran ve enerji veren bitki özlerinden oluşturulmuş takviye gıda olarak bilinmektedir. Şirket garantisi altında ülkemizde de satışa sunulan Herbalife çayı, Türkiye’de zayıflama ve kilo yönetimini sağlama noktasında internette en çok araştırılan bitki çayları arasında yer alır ve istenen vücut ağırlığına erişerek fit görünmeyi sağlamaktadır. Metabolizma hızlandırıcı olmasıyla da bilinen Herbalife çayı ödem atımını sağlar.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.